Войти

Блог

Последние новости
Освіта в ЄС українською мовою

Освіта в ЄС українською мовою

В останні роки серед української молоді досить популярним є навчання у ВНЗ Польщі та Чехії. Але для вступу до ВНЗ цих держав потрібно або гарно знати англійську мову і здійснити оплату за навчання чи виграти грант, або же є можливості навчатися безкоштовно, але при цьому потрібно володіти мовою крани на належному рівні.

При цьому в ЄС, а саме в Німеччині за досить прийнятну суму (трохи більше 1 тис. євро за семестр без врахування інших платежів) можна навчатися українською мовою. Така можливість є при вступові до приватного навчального закладу «Український Вільний Університет».

Знання іноземної мови: англійської та/або німецької вимагається при вступові на рівні розуміння тіста зі словником. В подальшому пропонуються курси для вивчення іноземної мови: англійської та німецької.

В Українському Вільному Університеті є три факультети:

Вступити до університету є можливість для українських бакалаврів та магістрів на магістерські та докторські програми відповідно.

Український Вільний Університет має довгу історію свого становлення: починаючи від «віденського» періоду до «мюнхенського» періоду; від двох факультетів до трьох, включно з факультетом «україністики», від державних дотацій уряду ФРН до створення Фундації УВУ у США.

Похожие сообщения

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − 7 =