Войти

Блог

Последние новости
Корисні поради для підготовки до ЗНО з «Історії України»

Корисні поради для підготовки до ЗНО з «Історії України»

ЗНО з «Історії України» впевнено займає друге місце вже третій рік поспіль за кількістю учнів, що його вибирають і здають. Тому деякі поради щодо підготовки до ЗНО з цього предмету будуть корисні широкому колу учнів старших класів школи.

Спочатку, варто пройти пробне тестування за один з минулих років. Бажано брати тести починаючи з 2015 р., коли відбулися зміни в структурі ЗНО і воно почало ділитися за дві великі «частини»: першу частину складають питання за ХХ ст. та ХХІ ст., а другу частину – весь історичній період з «Історії України» до ХХ ст. Провести пробне тестування можна на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, де буде можливість зразу ж онлайн побачити кількість набраних балів, і помилки та вірні відповіді по кожному питанню, або ж роздрукувати тести з сайту Освіта.ua у розділі «Завдання ЗНО з історії України», тести та відповіді.

Після цього варто визначити приблизно рівень результату, який Вам потрібний для вступу на Вашу спеціальність – це може бути найбільш максимальний (до 200 балів), щоб виграти конкурс на бюджетне місце в одному з найпрестижніших ВУЗів України, або ж «середній», враховуючи реальне навантаження в випускному класі в школі. Інколи бувають ситуації, коли потрібен лише «мінімальний бал» або «прохідний бал». Ці випадки бувають, коли виникла потреба розпочинати підготовки до ЗНО по «Історії України» в останній момент, або ж до цього викладання цього предмету в школі було на недостатньому рівні, а часу для підготовки вкрай мало.

Після визначення власного рівня знань і розуміння на який рівень потрібно орієнтуватися при здачі ЗНО, можна розпочати процедуру вибору репетитора з предмету «Історія України» на сайті мудра сова. На нашому сайті представлені репетитори для різноманітних запитів, але всі репетитори мають гарну підготовку та досвід у викладанні предмету «Історія України».

В процесі підготовки з репетитором не варто забувати і про самостійне повторення матеріалу, особливо це актуально в періоди перерв у заняттях з репетитором (зимові канікули, наприклад).

Так доречними посиланнями для додаткової самопідготовки в подібні періоди будуть: всі питання за курсу «Історія України». На момент напису статі їх було 1828 питань, які сформовані з усіх питань за всі роки по ЗНО з «Історії України». Особливістю є те що вірну відповідь на питання можна дізнатися відразу ж. Окрім цього корисним буде додатково пройти «Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО». Але лекції тут є значно коротшими ніж урок з репетитором, і звісно не є індивідуальними. Але все одно, як додатковий курс може бути корисним.

На останок, бажаємо Вам успішної здачі ЗНО з «Історії України».

Похожие сообщения

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 4 =